Home » Bez kategorii » FIT & DANCE- realizacja projektu „Inicjuj z FIO na start”
    

FIT & DANCE- realizacja projektu „Inicjuj z FIO na start”

W dniach od 24 do 27 września w Domu Pomocy Społecznej w Siemionkach realizowana była 1 cześć projektu „Od sztuki pop sport- spotkania z pasją i twórczością w tle”. Tematem spotkań były zajęcia sportowo- rekreacyjne FIT & DANCE. Każdego dnia w godz. 9:30- 12:30 zgromadzeni odbywali zajęcia taneczne, ćwiczyli, poznawali różne techniki relaksacji itp. Instruktorem na zajęciach była młoda, utalentowana Pani Agnieszka Matusiak, która swoim entuzjazmem zagrzewała do ćwiczeń nawet najbardziej zagorzałych sceptyków.

W dniu ostatnim tj. 27 września dla uczestników zorganizowano pożegnalne ognisko oraz poczęstunek.

Kolejna etap realizacji projektu już w październiku, wtedy to uczestnicy spotkają się podczas 2 dniowych warsztatów rękodzielniczych, w czasie których zapoznają się m.in. z techniką powertex.

Wśród uczestników zajęć byli: Mieszkanki DPS w Siemionkach, Uczestnicy WTZ Bielice, Uczestnicy ŚDS w Kruszwicy oraz Podopieczni Zespołu Szkół Specjalnych w Szerzawach.

Organizatorami zajęć była grupa nieformalna, w składzie Pani Krystyna Śpiewak, Pani Elżbieta Woźniak oraz Pan Rafał Nawrocki wraz z patronem, którym jest Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „Szansa” z Siemionek.

Projekt „Inicjuj z FIO na start” jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

PISZĄ O NAS:    http://www.aktywnawies.pl/inicjuja-z-fio-na-wsi,k72,l1.html

PISZĄ O NAS 😉 

http://sdskruszwica.pl/index.php/10-wydarzenia/65-warsztaty-taneczne-w-domu-pomocy-spolecznej-w-siemionkach-2

http://www.cmg24.pl/info.php?wiadomosc=7235&nr=1