Home » 2016 » czerwiec

Archive for czerwiec, 2016

Letni odpoczynek w Przyjezierzu

Posted 29 czerwiec 2016 By Angelika Korczyńska

W dniach 27.06.- 28.06. Nasze Panie wybrały się na dwudniową wycieczkę do Przyjezierza. Dla Pań przygotowane były liczne atrakcje, m.in. zabawa taneczna, grill, warsztaty plastyczne itp.

Letni Festyn w Naszym Domu

Posted 22 czerwiec 2016 By Angelika Korczyńska

Dnia 22 czerwca w Naszym Domu odbyła się uroczystość pt:” Letni Festyn”. Na początku Pracownicy Domu przygotowali dla zgromadzonych krótkie przedstawienie. Następnie ze swoim krótkim repertuarem wystąpiły dzieci z Przedszkola w Rzadkwinie. Następnie wszyscy razem wspólnie bawili się przy ognisku, przy muzyce.

Z życia Domu- otwarcie pokoju dziennego pobytu po remoncie

Posted 22 czerwiec 2016 By Angelika Korczyńska

W dniu 21 czerwca po gruntownym remoncie ponownie do użytku został oddany pokój dziennego popytu. Na przybyłe panie czekały słodkości i kawa.

Noc Świętojańska w Wójcinie

Posted 21 czerwiec 2016 By Angelika Korczyńska

W dniu 18 czerwca nasze Panie po raz kolejny brały udział w uroczystości Nocy Świętojańskiej w miejscowości Wójcin. Na przybyłych gości czekały liczne atrakcje oraz słodki poczęstunek.

Impreza integracyjna w Naszym Domu

Posted 17 czerwiec 2016 By Angelika Korczyńska

W dniu 16 czerwca w Naszym Domu odbyła się impreza integracyjna. Wśród zaproszonych gości znalazły się m.in. dzieci ze Szkoły Podstawowej w Rzeszynku. Spotkanie rozpoczął Dyrektor Domu- Pana Adam Tomaszewski, który serdecznie przywitał zgromadzonych. Następnie wystąpił Pan Grzegorz Stręk wraz z Mieszkankami Domu w przedstawieniu „Jak Czerwony Kapturek zresocjalizował Wilka”. Później wystąpiły dzieci przedstawiając swoje umiejętności […]