Home » Bez kategorii » Doceniono DPS
    

Doceniono DPS

7 czerwca 2021r. na uroczystej sesji Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego  z rąk Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego  Pana Piotra Całbeckiego  Dyrektor tut. domu Pan Adam Tomaszewski odebrał podziękowania za naszą pracę  i włożoną w nią trud w czasie pandemii COVID-19.  Rzeczywiście trudny to był czas dla wszystkich, dla pracowników i mieszkańców, początkowo czas pełen obaw przed nieznanym, ale i czas pełnej mobilizacji, gotowości do poświęceń, solidarności.

 

W rozmowie z Dyrektorem Adamem Tomaszewskim, dziękował nam również Starosta Powiatu Mogileńskiego Pan Bartosz Nowacki i Wicestarosta Pan Marian Mikołajczak.

 

8 czerwca 2021r. podziękowania w imieniu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mogilnie  złożyła również Pani Dyrektor Agnieszka Szulc, dziękowała za profesjonalną opiekę nad mieszkańcami,  zaangażowanie oraz pasję.

Wszystkie słowa uznania są niezwykle ważne, każdy wyraz wdzięczności i docenienia naszej pracy jest budujący, wzmacnia nasze siły, uświadamia nam że nie jesteśmy sami.

Dziękujemy za pamięć i wsparcie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

23

56

IMG20210622130230a

IMG20210622132117 a

 

 

 

 

 

 

 

Podziękowania DPS